В Іллічівську при підтримці Дениса Дзензерського вперше пройшов Чемпіонат України з карате серед нечуючих

1 08 1 11048640 479688685518648 3343466495390004084 n 2. вадами слуху

1 08 1 11048640 479688685518648 3343466495390004084 n 15 квітня у Палаці спорту «Юність» у м. Іллічівськ відбувся 10-й Ювілейний Відкритий Кубок Іллічівська з карате «Кубок виклику». Вперше в рамках турніру пройшов Чемпіонат України з карате серед спортсменів з вадами слуху.

Організаторами Чемпіонату виступили Українська Федерація Карате, Спортивна федерація глухих, Укрцентр «Інваспорт». Організаційну підтримку надала ВБО «ВО «Крила» за сприяння народного депутата України Дениса Дзензерського.

У відбірковому етапі Чемпіонату України з карате серед спортсменів з вадами слуху взяли участь 28 спортсменів, які представили клуб «Легенда» із Дніпропетровської області, клуб «Чемпіон» – Київської, клуб «Будо» – Житомирської, клуб «Вадо-Кай» – Полтавської, клуби «Тайкан» і «Шотокан» – Харківської та клуб «Тай-сен» – Чернівецької областей України.

Вперше в Чемпіонат була включена категорія ката дітей у віці 8-9 років. Блискучу перемогу в категорії ката завоював Олександр Черняєв з клубу «Шотокан» (Харківська область). Дебютантами змагань у категорії ката діти стали Інеса Причина з клубу «Вадо-Кай» (Полтавська область) та Іван Урсатій з клубу «Тай-сен» (Чернівецька область), які, показавши успішні виступи, зайняли друге і третє місце, відповідно.

Всі учасники змагань були нагороджені пам’ятними дипломами та медалями.

Переможці відбіркового етапу представлять Україну на Чемпіонаті Європи з бойових видів спорту серед спортсменів з вадами слуху, який пройде в Єревані з 26 по 31 жовтня 2015 р. при організації Європейського спортивного комітету глухих.

Всього на 10-й Ювілейний Відкритий Кубок Іллічівська з карате «Кубок виклику» приїхали показати своє вміння з карате порядку 520 спортсменів з усієї України.

Слід зазначити, що в Іллічівську спортивному розвитку приділяється особлива увага. Щорічно в місті проводиться близько 100 міських спортивних заходів, а також заходи всеукраїнського та міжнародного рівня.