Підопічні ВБО «ВО «Крила» вивели українських футболістів збірної на поле

1 01 9 49358425758 2. можливість

1 01 9 49358425758 1

28 березня на матч Україна – Уельс підопічні ВБО «ВО «Крила» вивели українських футболістів збірної на поле НСК «Олімпійський» (м. Київ).

13 маленьких спортсменів з інвалідністю, які беруть участь у програмі Всеукраїнської благодійної організації «Волонтерське об’єднання «Крила» – «Інва-спорт», отримали можливість особисто поспілкуватися зі своїми кумирами.

Разом з українською збірною діти співали гімн України. Дитячі малюнки та побажання футболістам перед грою надихнули їх на перемогу. У матчі Україна перемогла 1:0.

«Подібні заходи дуже важливі для дітей з інвалідністю. Вони надають можливість спілкуватися з навколишнім світом, не боятися глядача, тягнутися до вершин. Всі діти мають кумирів і мріють зустрітися із ними. Напевно, в ці моменти приймаються найважливіші дитячі рішення обов’язково стояти на п’єдесталах чемпіонами, як і вони. Ми дякуємо Національній Асамблеї інвалідів України та Дитячому Фонду ООН (UNICEF) за таку можливість для наших підопічних, – зазначила Голова Правління ВБО «ВО «Крила».

В рамках заходу малеча поспілкувалася з відомими спортсменами, взяла автографи, сфотографувалася та отримала подарунки від організаторів та партнерів.

Підопічні ВБО «ВО «Крила» навчаються у спортивних секціях Української Федерації Карате, СК «Планета спорт» та СГО «Соціум» за напрямками карате, стрибки на батуті, плавання.

«Я досі не можу повірити, що тримала за руку відомого українського футболіста та взяла автограф! Після цього заходу у мене з’явився стимул вдосконалюватися для досягнення нових вершин у своєму виді спорту. Адже ці зірки футболу теж колись починали з малого», – поділилася враженнями Віталіна Чоповська, спортсменка секції інва-карате.

ВБО «Волонтерське об’єднання «Крила» +ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*