Головна перемога українських паралімпійців з футболу над росіянами, — Сушкевич

Головна перемога українських паралімпійців з футболу над росіянами, — Сушкевич. паралімпиєць, перемога, футбол, чемпіонат світу, інвалід, person, grass, posing, smile, clothing, group, outdoor, young, people, sport. A group of people posing for a photo

Головна перемога українських паралімпійців з футболу над росіянами, — Сушкевич. паралімпиєць, перемога, футбол, чемпіонат світу, інвалід

У фіналі Чемпіонату світу із паралімпійського футболу українці обіграли команду з Ірану, проте головною перемогою Валерій Сушкевич вважає над російською командою у півфіналі

Таку думку висловив в ефірі Громадського радіо президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

«Головна для нас перемога була над командою Росії, яка дуже сильна. Це одна із найсильніших команд світу», — зазначив він.

Він також додав, що перемога української збірної у Чемпіонаті світу із паралімпійського футболу була очікувана, оскільки Україна є лідером світового футболу серед паралімпійців.

«Якби наші програли – оце я б вважав випадковістю. Те, що ми виграли – це абсолютно закономірний факт, тому що ми понад півтора десятки років є лідерами світового футболу», — зазначив Валерій Сушкевич.

Нагадаємо, в Аргентині під час фіналу Чемпіонату світу з паралімпійського футболу українська збірна обіграла команду Ірану з рахунком 1:0. Відтак стала світовим чемпіоном із паралімпійського футболу.

Раніше у півфіналі чемпіонату українська команда обіграла збірну Росії. Спершу українці вели матч із рахунком у 2:0, але згодом росіяни зрівняли рахунок. У серії пенальті Костянтин Семашко потягнув два удари гравців збірної Росії і приніс перемогу українським паралімпійцям, вивівши команду до фіналу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*