“Лінія, яка мала спинити нас, стала стартом для нових перемог”, – проморолик українських учасників “Invictus Games” в Австралії (ВIДЕО)

“Лінія, яка мала спинити нас, стала стартом для нових перемог”, – проморолик українських учасників “Invictus Games” в Австралії (ВIДЕО). invictus games, ігри нескорених, військовослужбовець, змагання, проморолик, sports equipment, bicycle, person, land vehicle, vehicle, clothing, bicycle wheel. A group of people standing in front of a store

Четвертий рік поспіль “Invictus Games” (“Ігри нескорених”) зустрічатимуть воїнів і бійців. У 2018 році їх приймає Австралія.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, до нинішньої збірної Invictus Games увійшли 15 українських військовослужбовців. У мережі з’явився проморолик української команди.

Промо ролик збірної Invictus Games: Team Ukraine до змагань #InvictusGames2018, що відбудуться 20-27 жовтня в Сіднеї, Австралія.

Опубліковано Юрієм Дмитренком Неділя, 16 вересня 2018 р.

 

Invictus Games-2018 відбуватимуться 20-27 жовтня в австралійському Сіднеї. Планується, що в нинішніх змаганнях братимуть участь 19 збірних. Учасники змагатимуться в 11 адаптивних видах спорту.

Минулого року українська команда в складі 15 учасників успішно виступила на своїх перших Іграх в Торонто, виборовши 14 медалей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*