На Донеччині провели перше в 2021 році засідання з питань паралімпійської та дефлімпійської підготовки (ФОТО)

На Донеччині провели перше в 2021 році засідання з питань паралімпійської та дефлімпійської підготовки (ФОТО). дефлімпійські ігри, донеччина, паралімпійські ігри, засідання, інвалідність

На Донеччині провели перше в 2021 році засідання з питань паралімпійської та дефлімпійської підготовки. дефлімпійські ігри, донеччина, паралімпійські ігри, засідання, інвалідність

Перше в 2021 році онлайнове засідання з питань паралімпійської та дефлімпійської підготовки відбулося під головуванням начальника управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації Володимира Мицика 15 січня.

«Саме в поточному році заплановане проведення головних міжнародних змагань для осіб з інвалідністю – Паралімпійських ігор у Японії з 24 серпня по 5 вересня та Дефлімпійських ігор у Бразилії з 5 по 21 грудня. І нашим спільним завданням є забезпечення спортсменів і тренерів Донеччини якнайкращими умовами», – наголосив Володимир Мицик.

Засідання присвятили розгляду питань підготовки легкоатлетів з ураженням опорно-рухового апарату та вадами зору. Заслужені тренери України Віктор Лис та Вячеслав Понька доповіли, що в цьому виді спорту кандидатами на участь у Паралімпійських іграх від Донеччини є 4 провідних атлети: Юлія Павленко, Дмитро Ібрагімов, Микола Жабняк і Володимир Пономаренко. Спортсмени готуються на сучасному стадіоні «Металург» у місті Бахмут – одному з кращих в Україні, мають повне забезпечення спортивним екіпіруванням та обладнанням.

Тренери зауважили, що процес визначення учасників Паралімпійських ігор та формування збірної країни не передбачає отримання ліцензій, а засновується на системі відбору та світовому рейтингу. Ключовими в цьому плані мають стати чемпіонат Європи в Польщі у травні-червні та чемпіонат України у червні. При цьому безпосередньо на Донеччині в Бахмуті протягом 2021 року намітили провести 5 основних навчально-тренувальних зборів національної паралімпійської збірної з легкої атлетики, а також 2 чемпіонати України та Кубок України.

«Плануємо максимально ефективно підвести спортсменів до відповідальних стартів, і поїхати в Токіо не просто як учасники змагань, а як реальні претенденти на призові місця. Адже маємо віддячити тій постійній вагомій підтримці, яка надається з боку Донецької облдержадміністрації та управління фізичної культури та спорту, у злагодженій співпраці з Донецьким регіональним центром «Інваспорт» та Донецькою обласною ДЮСШ для осіб з інвалідністю. Намагатимемося виправдати довіру високими результатами», – зазначив Віктор Лис.

Додамо, що на січень 2021 року заплановане проведення ще двох засідань з питань паралімпійської та дефлімпійської підготовки – стосовно спортсменів Донеччини з плавання (з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору, розумового та фізичного розвитку) та легкоатлетів з вадами слуху.

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*