Нові паралімпійські зірки загорілись у Києві

Нові паралімпійські зірки загорілись у Києві. київ, паралімпійські ігри, паралімпійська зірка, спортсмен, чемпион

Нові паралімпійські зірки загорілись у Києві. київ, паралімпійські ігри, паралімпійська зірка, спортсмен, чемпион

19.10.2021 — Нові паралімпійські зірки сьогодні, 19 жовтня, запалали на «Площі зірок» біля ТРЦ Gulliver!!! Унікально, що саме сьогодні одразу було відкрито аж 3 паралімпійські зірки на честь трьох Героїв України – української парабіатлоністки та лижниці, багаторазової чемпіонки та призерки зимових Паралімпійських ігор (2002 – 2014), найкращої спортсменки Паралімпіади-2006, володарки відзнаки “Sport Star Awards” – Олени Юрковської, українського параплавця, багаторазового паралімпійського чемпіона та призера літніх Паралімпіад 2016 та 2020 років, найкращого спортсмена Паралімпіади в Токіо – Максима Крипака, тотально незрячого параплавця, багаторазового чемпіона та призера літніх Паралімпійських ігор (2004-2020рр) Віктора Смирнова. І якраз сьогодні це дуже символічно, адже у підсумку – це 50 зірок, відкритих ТРЦ Гулівер та – шість паралімпійських.

Валерій Сушкевич, президент Національного паралімпійського комітету України, так прокоментував сьогоднішню подію: ” Це направду – унікальна подія – відкриття трьох паралімпійських зірок! Та ще й яких – Героїв України! Герої українського паралімпійського спорту – провайдери становлення і визнання України в світі. Дуже значимо, що визнання українських паралімпійців стає частиною суспільної свідомості громадян України, влади, громадянського суспільства та соціально відповідального бізнесу, яким є ТРЦ Гулівер. І хай ще більше зірок спорту людей з інвалідністю запалюється на алеї біля Гуліверу! Вдячні за вашу підтримку, бо, як кажуть усі спортсмени з інвалідністю: “Ваша підтримка – наша перемога!””

Вітаємо наших зірок – Героїв України!

Додатково:

  • Максим Крипак – український параплавець, виборов 15 медалей літніх Паралімпійських ігор – 10 золотих, 4 срібні та 1 бронзова. Взяв участь у 2 Паралімпіадах.
  • Віктор Смирнов – український параплавець, виборов 15 медалей літніх Паралімпійських ігор – 6 золотих, 4 срібних та 5 бронзових. Взяв участь в 5 Паралімпіадах.
  • Олена Юрковська – українська парабіатлоністка і лижниця, виборола 18 медалей зимових Паралімпійських ігор – 5 золотих, 6 срібних, 7 бронзових. Взяла участь у 4 Паралімпіадах.

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*