Папа: «Invictus Games» – знак єдності між народами та гідності кожного людського життя

Папа: «Invictus Games» – знак єдності між народами та гідності кожного людського життя. invictus games, ігри нескорених, бойова операція, військовий, інвалід, sports equipment, bicycle helmet, wheel, land vehicle, helmet, bicycle, racing, bicycle wheel, bike, vehicle. A person riding on the back of a bicycle

Папа: «Invictus Games» – знак єдності між народами та гідності кожного людського життя. invictus games, ігри нескорених, бойова операція, військовий, інвалід

Папа привітав учасників «Invictus Games» в Торонто, в яких беруть участь військові, що стали інвалідами під час бойових операцій. Засновником Міжнародні паралімпійські «Ігри нескорених» заснував 2014 року Генрі, принц Уельський. Цього року в 12 видах спорту беруть участь 550 ветеранів-інвалідів з 17-ти країн світу, серед них вперше – також і ветерани з України.

У посланні за підписом кардинал П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Святої Столиці, Святіший Отець висловлює сподівання, що «Ігри нескорених» зможуть стати знаком єдності між народами та гідності кожного людського життя, та молиться, щоб вони сприяли плідній зустрічі між народами, культурами та релігіями. Він заохочує учасників дати світові ще одне свідчення незламності людського духа, який завдяки Божій благодаті з мужністю та рішучістю спроможний дати відповідь на будь-який виклик.

Його Святість з глибокою вдячністю згадує великі жертви військових-паралімпійців, спрямовані на сприяння мирові, як від імені їхніх країн, так і всього людства.

Послання Папи Франциска на ім’я архиєпископа Торонто Томаса Коллінза було прочитане в катедральному соборі святого Якова під час міжрелігійної зустрічі, в якій брали участь представники християнських, єврейських, мусульманських, індуїстських та буддистських громад.

Радіо Ватикану

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*