Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка

Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка. ігри героїв, одеса, ветеран ато, військовослужбовець, змагання, sport, road, person, outdoor, man, shorts, physical fitness, exercise, clothing, barbell

В ОДЕСІ ВІДБУВСЯ П’ЯТИЙ ЕТАП ЗМАГАНЬ ПРОЕКТУ «ІГРИ ГЕРОЇВ»

Пекуче сонце, свинцева тяжкість у всьому тілі, робота на межі фізичних можливостей… Такі випробування пройшли нещодавно ветерани АТО й військовослужбовці, та цього разу не на полі бою, а в ході спортивних змагань у рамках проекту «Ігри героїв», п’ятий етап яких відбувся в Одесі на Приморському бульварі. Участь у них узяли 13 ветеранів АТО та 15 військовослужбовців Одеського гарнізону

Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка. ігри героїв, одеса, ветеран ато, військовослужбовець, змаганняКостянтин Качуровський за чотири хвилини підняв 50-кілограмову штангу сорок п’ять разів!

Спостерігаючи за виступом ветеранів, які отримали інвалідність у районі АТО, глядачі були вражені їхньою незламною силою волі, наполегливістю й мужністю. Показова, наприклад, доля одного з учасників змагань Капітона Лі. Він — колишній старший матрос десантно-штурмового батальйону, в 2016 році виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Широкине, що під Маріуполем, отримав важке поранення. Відтак чоловік рік був прикутий до лікарняного ліжка. Та навіть ампутація ноги, численні поранення верхніх і нижніх кінцівок не зламали волю десантника. По суті він заново починав жити. Вчився вставати, потім робити перші кроки… Після цього воїн вирішив не зупинятися на досягнутому, а довести самому собі, що здатний на більше. І довів. Зараз Капітон може, стоячи, піднімати 80-кілограмову штангу, бігати кроси на дистанцію 10 км, плавати, їздити на велосипеді. І таких учасників змагань — більшість. Глядачі зворушливо спостерігали, як молоді хлопці по 50 разів віджималися на одній руці, веслували на тренажері, хоча замість ніг у них були протези, піднімали штангу на груди й виконували ще багато різних складних вправ. До речі, деякі з цих вправ не до снаги навіть здоровій людині. А скалічені війною люди виконують!

Варто зазначити, що виступ воїнів з інвалідністю палко підтримали сотні одеситів. Особливо запам’ятався глядачам виступ візочників у вправах на перекладині. Їм, у котрих не працює майже половина тулуба, треба було підтягнутися 40 разів! Використовуючи тільки м’язи верхньої частини тіла, вони відривали себе від інвалідного візка й піднімалися до перекладини. Це дійсно вражає!

Також у рамках проекту відбулися Military Camp — командні змагання з кросфіту серед військовослужбовців і представників силових структур. Цього разу були представлені чотири команди: Військово-Морських Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Одеського державного університету внутрішніх справ. Силовики виконували по 40 кидків м’яча вагою 6 кг до стіни й по 20 жимів штанги вагою 40 кг (поштовх до грудей і над головою), стоячи.

За підсумками запеклої боротьби найкращими стали представники Національної гвардії, а друге місце посіла команда Військово-Морських Сил України.

Фінал змагань проекту «Ігри героїв» відбудеться 9 вересня у Києві. Учасники змагатимуться в силовому фітнесі, стрільбі й кросфіті.

Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка. ігри героїв, одеса, ветеран ато, військовослужбовець, змаганняЦілий рік старший матрос Капітон Лі був прикутий до лікарняного ліжка після важкого поранення, а зараз він фіналіст «Ігор героїв»

Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка. ігри героїв, одеса, ветеран ато, військовослужбовець, змаганняДистанцію п’ять кілометрів учасники змагань подолали на одному диханні

Підтягнутися 40 разів… з інвалідного візка. ігри героїв, одеса, ветеран ато, військовослужбовець, змаганняДля цих людей, щоб підтягнутися сорок разів, мало мати сильні м’язи, потрібні непохитна воля і бійцівський дух

Олександр Кіндсфатер

Народна Армія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*