Роман Полянський – найкращий у світі!

Роман Полянський – найкращий у світі!. world rowing awards, паралімпійський екіпаж року, роман полянский, майстер спорту, чемпион

Роман Полянський – найкращий у світі!. world rowing awards, паралімпійський екіпаж року, роман полянский, майстер спорту, чемпион

Роман Полянський – найкращий у світі за версією Міжнародної федерації з веслування академічного у номінації – Паралімпійський екіпаж року 2021! Про це 29 січня 2022 року Міжнародна федерація веслування – World Rowing – оголосила на церемонії вручення нагород World Rowing Awards 2021.

Роман Полянський – заслужений майстер спорту України з веслування академічного. З 2018 року він не програв жодних змагань у одиночному катанні, а з чемпіонату світу 2019 року – Роман чемпіон всіх міжнародних змагань!

До кінця сезону 2021 року він здобув титули паралімпійського чемпіона, чемпіона Європи та чемпіона світу. А також встановив новий найкращий час у світі в PR1, в одиночному човні.

Через агресію Росії та захоплення його рідної домівки він змушений був стати вимушеним переселенцем та покинути Донецьк. Наразі тренується в Одеському регіональному центрі «Інваспорт».

Вітаємо з перемогою! Пишаємось!!!

Лінк на церемонію: https://youtu.be/q9u84vwYwrA

https://worldrowing.com/…/the-finest-in-rowing-for…/

Прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України

Фото – Національного паралімпійського комітету України

Національний комітет спорту інвалідів України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*