У Львові продовжуються тренування учасників міжнародних спортивних змагань «Invictus Games» (ФОТО)

У Львові продовжуються тренування учасників міжнародних спортивних змагань «Invictus Games» (ФОТО). invictus games, ігри нескорених, військовослужбовець, змагання, обмеженими можливостями, person, microphone, weapon, human face, musical instrument, violin, tripod, orange. A person holding a cell phone

У Львові продовжуються тренування учасників міжнародних спортивних змагань «Invictus Games». invictus games, ігри нескорених, військовослужбовець, змагання, обмеженими можливостями

22 квітня у Києві відбудуться національні змагання «Ігри нескорених». Вперше від військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України в змаганнях по відбору візьме участь офіцер Західного територіального управління підполковник Дмитро Афанасьєв. Загалом до «Ігор нескорених» залучаються 3 військовослужбовця Національної гвардії України. Це капітан Віктор Яремко від Північного ОТО та солдат військової служби за контрактом Дмитро Фесенко від Східного ОТО.

Учасники будуть змагатися з таких спортивних дисциплін, як плавання, атлетика, паурліфтінг, стрільба з лука, велоспорт на шосе та веслування на тренажерах. За результатами змагань буде відібрана українська збірна команда.

Нагадаємо, що «Invictus Games» – це спортивні змагання для військовослужбовців та ветеранів, які зазнали травм, поранень або захворювань під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Перші Ігри відбулися 2014 року в Лондоні та стали яскравим свідченням того, на що здатні військові, які захищають свою країну, і наскільки незламною є їхня воля до життя.

У 2016 році успіх лондонських змагань повторили Ігри в Орландо, а вже 2017 року військові-спортсмени втретє зустрінуться в Торонто. Цього ж року до «Invictus Games» уперше приєднається українська збірна.

Підполковник Дмитро Афанасьєв готується до змагань зі стрільби з лука. «Колись пробував займатись цим видом спорту, але це було коли ще навчався у школі, – розповідає Дмитро. – Професійно не займався, проте вирішив випробувати себе в стрільбі з лука та допомогти нашій команді отримати перемогу. На жаль, більш активні види спорту, поки мені не доступні. Але будь-який вид спорту дає можливість розвиватися фізично, спілкуватись з людьми. Це дуже цікаво. Гадаю, що наша команда покаже високі результати. Хлопці, які тренуються разом з нами, вони не тільки сильні фізично, вони сильні духом, а це вже напівперемога».

Підполковник Дмитро Афанасьєв отримав важке поранення в живіт 9 травня 2014 року під час спроби захоплення озброєними сепаратистами Маріупольського міського управління внутрішніх справ.

Поряд із Дмитром Афанасьєвим зі стрільби з лука тренуються двоє військовослужбовця 25-ї окремої повітрянодесантної бригади Сергій Калитюк та Роман Панченко. Обидва отримали поранення 16 червня 2014 року в бою під Ямполем. Тренує десантників майстер спорту міжнародного класу Василь Трапезніков. І хоча хлопці відвідують тренування майже два місяців, вони вже можуть похвалитись відмінними результатами.

«Ігри нескорених» – це важливий крок у подоланні стереотипів до ставлення людей з обмеженими можливостями. В даному випадку військовослужбовців, змінивши їх на відчуття гордості та поваги до людей.

Група інформації і комунікації Західного ТУ

НГУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*