Українці здобули 51 «золото» за 11 днів Дефлімпіади

Українці здобули 51 «золото» за 11 днів Дефлімпіади. дефлімпіада, дефлімпійські ігри, змагання, нагорода, порушення слуху

У місті Кашіас-ду-Сул (Бразилія) тривають XXIV літні Дефлімпійські ігри.

Як повідомляє пресслужба НКСІУ, національна команда України в 11-й змагальний день здобула 6 нагород – 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзових, передає Укрінформ.

«Золото»: спортивне орієнтування – Ганна Федосєєва (довга дистанція), Олександр Санькін (довга дистанція); кульова стрільба – Віолета Ликова (малокаліберна гвинтівка з трьох позицій).

«Срібло»: спортивне орієнтування – Руслан Ніколаєнко (довга дистанція).

«Бронза»: спортивне орієнтування – Ганна Андросович (довга дистанція), кульова стрільба – Сергій Фомін (швидкісна стрільба з малокаліберного пістолета, 25 метрів).

У медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером 116 нагород – 51 золота, 31 срібна, 34 бронзових.

До першої п’ятірки загальнокомандного заліку також входять США – 45 (18, 7, 20), Іран – 31 (12, 8, 11), Японія – 30 (12, 8, 10) та Республіка Корея – 41 (11, 17, 13).

XXIV літні Дефлімпійські ігри триватимуть до 15 травня.

Дефлімпіада – спортивні змагання серед людей з порушенням слуху. На минулих Іграх у 2017 році Україна посіла друге місце у загальнокомандному медальному заліку, вигравши 99 нагород, з них 21 – золоту.