Ужгородець з ураженням опорно-рухового апарату став призером міжнародного турніру з бігу на 5 кілометрів

Ужгородець з ураженням опорно-рухового апарату став призером міжнародного турніру з бігу на 5 кілометрів. міжнародний легкоатлетичний турнір, олександр лизанець, обмеженими фізичними можливостями, призер, інвалід, outdoor, playground, person, footwear, clothing. A group of people walking in front of a building

Ужгородець з ураженням опорно-рухового апарату став призером міжнародного турніру з бігу на 5 кілометрів. міжнародний легкоатлетичний турнір, олександр лизанець, обмеженими фізичними можливостями, призер, інвалід

З 20 по 21 травня 2017 року в Нірідьгазі (Угорщина) проходив масштабний Міжнародний легкоатлетичний турнір серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.

У змаганнях прийняли участь понад 3000 спортсменів з Угорщини, Румунії, Словаччини та України. Вперше участь у цьому спортивному заході прийняв представник України голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець, який став призером цього турніру з бігу на 5 кілометрів.

Головним організатором турніру виступив Всеугорський союз інвалідів студентського та масового спорту (голова Ласло Сабо).

Голова Закарпатського обласного осередку Української федерації спорту інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату Олександр Лизанець висловлю велику подяку ПП «Пантеон» за щиру і всебічну допомогу з фінансуванням участі в цьому масштабному турнірі та пану Ласло Сабо за запрошення на змагання та теплий і гостинний прийом.

uzhgorod.net.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*