5 принципів, які допоможуть дитині з інвалідністю: відповідь молодої мами

5 принципів, які допоможуть дитині з інвалідністю: відповідь молодої мами. нія нікель, дитина, епілепсія, принцип, інвалідність

5 принципів, які допоможуть дитині з інвалідністю: відповідь молодої мами. нія нікель, дитина, епілепсія, принцип, інвалідність

Нія Нікель – не тільки співвласниця бару Zbirka і студії краси Priton Krasoty, але і мама чудової дочки Єви. У п’ять місяців дитині поставили діагноз “епілепсія”, пише Clutch.

На своїй сторінці в соціальній мережі Ня часто ділиться важливою інформацією та порадами, які допомагають батькам, які опинилися в подібній ситуації.

У новій публікації молода мама розповіла 5 принципів, що допомагають дитині з інвалідністю (насправді всім вашим близьким, а ще більше вам). Ось вони:

1. Спокійно. В будь-якій ситуації не втрачайте голову, не падайте в істерику, не ридайте над дитиною близькою людиною (випускайте пар у психолога, він до цього готовий). Ви опора, ви завжди знаєте шлях (ви і правда його завжди знаєте). Чим більше нервів, тим більше все це відчувають і переймають. Від нервів нічого не вирішується, крім наявності тривожних розладів і тд.

5 принципів, які допоможуть дитині з інвалідністю: відповідь молодої мами. нія нікель, дитина, епілепсія, принцип, інвалідністьНія Нікель з чоловіком і донькою

2. Дотримуйтеся ритуали. Це корисно для здорової психіки, а для постраждала ще більше. Графік, дозвілля, улюблені місця та іграшки вирішують. Чим зрозуміліше ритуал, тим простіше. Мало того, це легальний наркотик. Всі чекають спільної вечері, прогулянки за місто в суботу і нове плаття раз на місяць.

3. Трудіться. Так, сьогодні картки Домана не спрацювали, і завтра не спрацюють і може ще рік, але в рік і 1 день — так. Перший рік Єва не могла сконцентрувати погляд і тільки блукала їм по стелі, а зараз дивиться мені в очі ясніше більшості свідомих людей.

4. Ресерч. Кожен день виходить багато досліджень: нейропластичність, генетика, реабілітації, різка генів, розбивка ДНК. В моєму випадку я читаю все, тому що епілепсія це не тільки мозок, це хімія/фізика/психіатрія та інші магічні науки)) У випадку зі здоровими людьми психологія/фізіологія та інші напрямки дають поняття про причини тих чи інших дій. Не те щоб це сильно дасть чітку відповідь, але це може наштовхнути на думки і мрії. А мрії-це головний двигун прогресу і успіху.

5 принципів, які допоможуть дитині з інвалідністю: відповідь молодої мами. нія нікель, дитина, епілепсія, принцип, інвалідністьНія Нікель з дочкою Євою

5. Комунікація. Навіть якщо здається, що людина зовсім не чує, що від ваших заяв “а зараз мила ми поміняємо памперс і співаємо тобі попу. Стане свіжо і приємно!” — нікому ні холодно ні жарко. Знайте, що це не так. Кожен раз як я заговорюю до цього грудці щастя, вона дивиться мені в очі і слухає як найвідданіший студент. Ага, моїй попові, прийнято, капітан мама! Сидимо смирно в умывальничке і чекаємо свіжості! Ми йдемо дивитися кліпи Тупака? Добре, тоді я зроблю гангстерское обличчя! Ми граємо з котом? Тоді моя мета хвіст!

Я знаю як важко з людьми, які не реагують, не чують, не бачать, не пам’ятають (і це не про Єві), це цілком здорових людей. Але ці 5 принципів завжди працюють і дають набагато більше, ніж можна очікувати.

А на фото ми з Євою дивимося гангстерское кіно ще до діагнозу. Моя б воля — на обкладинку реп альбому))

Окей. Настало время делиться лайфхаками. 5 принципов помогающих ребенку с инвалидностью (на самом деле всем вашим…

Опубліковано Niya Nikel Середа, 3 червня 2020 р.

 

Екатерина Марченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*