16 лютого 2017 року пройшов круглий стіл, присвячений обговоренню питання працевлаштування людей з інвалідністю (ФОТО)

16 лютого 2017 року пройшов круглий стіл, присвячений обговоренню питання працевлаштування людей з інвалідністю (ФОТО). краматорськ, круглий стіл, працевлаштування, інвалід, інвалідність, human face, wall, table, person, clothing, woman, indoor, smile, people, desk. Lúcia Vânia Abrão Costa et al. sitting at a table

16 лютого 2017 року у приміщенні Краматорської міської ради пройшов круглий стіл на тему «Законодавчі аспекти працевлаштування людей з інвалідністю». У круглому столі взяли участь представники державних структур та представники громадськості, зокрема, люди з інвалідністю.

Порядок денний заходу, що відбувся, наступний:

– Трудові права та гарантії для людей з інвалідністю. (Доповідач – фахівець з Управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради).

– Основні напрямки сприяння зайнятості осіб з інвалідністю. (Доповідач – фахівець з Краматорського міського центру зайнятості).

– Деякі питання реалізації ДОВ ФСЗІ заходів щодо забезпечення реалізації статей 19, 20 Закону України “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні. (Доповідач – фахівець з Донецького обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів).

– Контроль та нагляд за використанням праці осіб що потребують додаткового соціального захисту. Відповідальність за порушення законодавства щодо працевлаштування інвалідів. (Доповідач – фахівець з Головного управління Держпраці у Донецькій області).

У ході круглого столу було сформовано робочу групу зі з’ясовування стану справ у Краматорську щодо працевлаштування людей з інвалідністю. Очолила робочу групу Сидоренко Ірина Василівна, Голова Громадської організації “Краматорські бджілки”.

Громадська РАДА Краматорська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*