У 2014 році держава посилює захист інвалідів

1 22 000110. інвалідів

У 2014 році видатки по загальному фонду державного бюджету на заходи із соціальної, трудової та професійної реабілітації інвалідів збільшені на 7,2 млн. грн. у порівняні з 2013 роком і передбачені у обсязі 683,3 млн. гривень.

Це надасть змогу реалізувати право осіб з обмеженими фізичними можливостями на успішну інтеграцію до активного суспільного життя. З метою покращення умов життєдіяльності цієї категорії громадян планується забезпечити інвалідів протезно-ортопедичним взуттям, спеціальними засобами для орієнтування, спілкування та обміну інформацією, іншими технічними засобами реабілітації, а також проходження інвалідів та інвалідів-спинальників санаторно-курортного лікування та надання їм відповідної допомоги з протезування в стаціонарних відділеннях при протезних підприємствах.

Міністерство фінансів України

2 реплік к “У 2014 році держава посилює захист інвалідів”

  1. Ирина Владимировна :

    Если бы министерство финансов могло бы оплатить мне санаторно-курортное лечение в местном санатории “Роща” Харьковской области и 2 путевки для меня и сопровождающего – это была бы фантастика, ведь 10 лет я не могу получить путевку в этот санаторий, т.к. в другой санаторий врачи не оформят мне санаторную карту, т.к. у меня Высокая артериальная гипертония при АД 280/180 -300/190Hg. А что касается ортопедической кровати и матраца, то после спинального инсульта и травмы в Киевском метро “Крещатик” я устала 20лет добиваться и писать во все социальные, правительственные инстанции о предоставлении мне такого средства реабилитации для меня, как и получение ортезов на нижние конечности и нормальную
    обувь, которая не нарушала бы остаточное кровообращение. Повстенко Ирина Владимир.

  2. volga :

    683,3:2.800=244 тыс.грн на каждого инвака. Вот жизнь могла бы наступить. Если бы не кровосиси от соц.захиста от Королевской до Журавлика которые и сожрут все средства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*