Порошенко підписав закон про навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах

1 30 7 8-a9df-e419e32458b5 1. навчання

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 1324 “Про внесення змін до деяких законів України про освіту щодо організації інклюзивного навчання”. Про це повідомила прес-служба Президента України.

Закон запроваджує часткове або повне утримання за рахунок держави дітей з інвалідністю, забезпечення безоплатним гарячим харчуванням у загальноосвітньому навчальному закладі дітей, які потребують соціальної допомоги і навчаються в спеціальних та інклюзивних класах загальноосвітніх навчальних закладів.

“Прийняття запропонованого акту дасть можливість продовжити вирішення проблем поступової інтеграції осіб з обмеженими можливостями здоров’я в суспільне життя, надасть можливість здобувати освіту відповідного рівня разом із однолітками шляхом організації інклюзивного навчання”, – йдеться у пояснювальній записці до документу.

Нагадаємо, народні депутати підтримали цей закону 5 червня 2014 р. За відповідне рішення проголосували 262 депутати.

«РБК – Україна»

Одна репліка к “Порошенко підписав закон про навчання дітей-інвалідів в загальноосвітніх школах”

  1. Лариса :

    Не дуже зрозуміла, чому необхідно забезпечувати гарячим харчуванням?? Як на мене, то необхідно в першу чергу гарантувати роботу спеціалістів та соціальних працівників, які забезпечать навчальний процес…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*