Інвалідів можуть звільнити від оплати за проїзд у приміському транспорті

1 11 3 jelektrichkajpg10022015112746. інвалідів

У Верховній Раді зареєстрували законопроект №2069 «Про внесення змін до деяких законів України щодо права людей з інвалідністю на безплатний проїзд в приміському транспорті», який передбачає звільнення людей з обмеженими можливостями від оплати проїзду у приміському транспорті, повідомляє ІА «Україна Комунальна».

«Метою прийняття законопроекту є відновлення права на безплатний проїзд усіма видами приміського транспорту для найбільш вразливіших категорій людей з інвалідністю», – йдеться у пояснювальній записці до законопроекту.

Зокрема, документом пропонується зберегти з 1 червня 2015 року право на безкоштовний проїзд усіма видами приміського транспорту для інвалідів І групи, інвалідів ІІ групи по зору і з ураженням опорно-рухового апарату, дітей-інвалідів та осіб, які їх супроводжують (не більше однієї особи, яка супроводжує інваліда або дитину-інваліда).

Також, проект Закону пропонує чітко визначити дату набрання чинності норм щодо вилучення права на пільговий проїзд для окремих категорій громадян відповідно узгодженої при прийнятті Закону позиції уряду та депутатів.

Катерина Білоус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*