Надрукована збірка порад щодо застосування Універсального Дизайну в повсякденному житті

1 11 2 udbooklet 2. універсальний дизайн

  1 11 2 udbooklet 1У рамках діяльності Спільної Програми «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні», що впроваджується Програмою розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН), Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ), Міжнародною організацією праці (МОП) у партнерстві з Міністерством соціальної політики України та Національною асамблеєю інвалідів України, була розроблена та надрукована збірка порад щодо застосування Універсального Дизайну в повсякденному житті.

У буклеті «Універсальний Дизайн: практичні поради для кожного» включені поради та приклади застосування принципів Універсального Дизайну та критеріїв доступності у різних сферах життя. Книга буде корисна широкому колу зацікавлених осіб – дизайнерам, активістам, журналістам, студентам, освітянам, представникам влади, бізнесу.

Завантажити електронну версію буклету.

Нагадаємо, що Універсальний Дизайн передбачає створення елементів середовища, об’єктів, речей тощо доступними та зручними у користуванні для максимальної кількості людей.

Універсальний дизайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*