800 доларів США за оформлення групи інвалідності – лікарці з Кам’янця-Подільського загрожує ув’язнення

800 доларів США за оформлення групи інвалідності – лікарці з Кам’янця-Подільського загрожує ув’язнення. кам'янець-подільський, лікарка, неправомірна вигода, суд, інвалідність

800 доларів США за оформлення групи інвалідності – лікарці з Кам’янця-Подільського загрожує ув’язнення. кам'янець-подільський, лікарка, неправомірна вигода, суд, інвалідність

Лікарка-офтальмолог одного із медичних закладів міста Кам’янець-Подільський невдовзі постане перед судом. Їй інкримінують вимагання й одержання 800 доларів США неправомірної вигоди, повідомляє «Вечірній Кам’янець».

За таку суму 37-річна жінка обіцяла посприяти в оформленні групи інвалідності для дитини.

Після одержання частини цієї суми її затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Жінці загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням ГУНП в області за оперативного супроводу співробітників Управління стратегічних розслідувань в Хмельницькій області ДСР Нацполіції України та Управління СБУ в області.

Додамо, що в липні у прокуратурі повідомляли про викриття злочинної “схеми”, яку налагодила лікарка одного із медцентрів Кам’янця-Подільського. Відповідно до “схеми” чоловіки, що підлягають мобілізації, за суму від 500 до 1 000 доларів США могли отримати фіктивні документи для безперешкодного виїзду за кордон, як таких, що виховують дитину з інвалідністю віком до 18 років. Саме в цій справі й фігурувала сума 800 доларів за оформлення групи інвалідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*