Бережани: особам з інвалідністю – про пільги, передбачені законодавством

Бережани: особам з інвалідністю – про пільги, передбачені законодавством. бережани, забезпечення, пільга, семінар, інвалідність

Бережани: особам з інвалідністю – про пільги, передбачені законодавством. бережани, забезпечення, пільга, семінар, інвалідність

У Бережанській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб з інвалідністю за участю головного спеціаліста відділу соціального забезпечення №1 УСЗН Тернопільської РДА Ірини Гунчак.

Мова йшла про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості громадянам з інвалідністю, про можливості безкоштовно здобути нову професію або підвищити кваліфікацію, започаткування власної справи, залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Фахівець з профорієнтації райфілії ОЦЗ Ірина Васенко розповіла учасникам заходу про актуальні вакансії для осіб з інвалідністю, дала поради щодо ефективного пошуку роботи.

Ірина Гунчак ознайомила учасників заходу з пільгами, передбаченими законодавством для осіб даної категорії, та роз’яснила, як отримати пільги на оплату житлово-комунальних послуг, медикаменти та лікування, транспортні послуги, пільгове отримання путівок на санаторно-курортне лікування, забезпечення автомобілем тощо. Також фахівець соціальної служби ознайомила присутніх із змінами в законодавстві щодо забезпечення осіб з інвалідністю технічними засобами реабілітації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*