Безбар’єрність – нова суспільна норма

Безбар’єрність – нова суспільна норма. впо, дніпро, океан добра, міграційна служба, інвалідність

Безбар’єрність – нова суспільна норма. впо, дніпро, океан добра, міграційна служба, інвалідність

Дніпро. Як правило, з бар’єрами найбільше стикаються люди старшого віку або люди з інвалідністю. Ці суспільні групи є в центрі уваги Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні, яка була розроблена за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Минулого місяця ми вже розповідали про офіційну зустріч працівників міграційної служби з представниками Центру тимчасового розміщення людей з інвалідністю та маломобільних людей похилого віку «Океан добра», що створено у березні цього року за підтримки Дніпровської міської влади.

Зрозуміло, що такі центри дуже потрібні у кожному місті, до якого евакуюють людей. Особливо людей з інвалідністю.

Волонтери та соціальні працівники Центру, окрім іншого, допомагають підопічним в оформленні статусу ВПО, а при взаємодії з міграційною службою – в поновленні втрачених документів, зокрема паспортів громадянина України, а за потреби – закордонних паспортів.

Спільними заходами вже шістнадцятьом відвідувачам – мешканцям Центру, оформлено біометрію.

Слід зазначити, що можливість отримання біометричного паспорта для людей з інвалідністю жодним чином не обмежується, навіть для тих, що не можуть пересуватись самостійно у зв’язку з тривалим розладом здоров’я.

Тут законодавець подбав про таких людей, прописавши процедуру оформлення ID-картки та закордонного паспорта. На практиці працівники підрозділів Головного управління міграційної служби у Дніпропетровській області реалізовують право кожного на отримання біометрії під час виїзних прийомів.

І на останок варто зазначити, що у місті Дніпро створено такий Центр одним з перших в країні!

А нещодавна, з робочим візитом до Дніпра завітала віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, яка зустрічалась з підопічними цього закладу.

Головне управління ДМС у Дніпропетровській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*