Безбар’єрність послуг

Безбар’єрність послуг. дмс, кордон, паспорт, послуга, інвалідність

Безбар’єрність послуг. дмс, кордон, паспорт, послуга, інвалідність

В Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області повсякчас сприяють у безперешкодному отриманні послуг соціально вразливим групам населення.

Про свій досвід оформлення паспорта для виїзду за кордон розповіла жителька міста Кропивницький пані Юлія з інвалідністю. Війна в країні зумовила нагальну потребу в оформленні документів для виїзду за кордон та звернення до Міграційної служби.

Розуміючи завантаженість служби з прийому громадян щодо отримання адміністративних послуг, проконсультуватись вирішила через офіційну сторінку Управління у Facebook. Вже за кілька годин отримала відповідь на всі питання, що цікавили.

Відвідуючи Управління ДМС Юлія зазначила, що зустріли працівники привітно, вона мала можливість позачергово замовити документи для виїзду за кордон відповідно до законодавства. Кропивничанка Юлія наголошує, що незважаючи на особливості її фізіологічного стану, було коректне та дуже поважне ставлення. Тому від візиту до Міграційної служби і безбар’єрного доступу для людей з інвалідністю залишилось гарне враження та слова вдячності.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Державна міграційна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*