До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю!

До уваги громадських об’єднань осіб з інвалідністю!. громадське об'єднання, конкурс, семінар, фінансова підтримка, інвалідність, hand, finger

Уряд 04.08.2021 схвалив проект постанови Кабінету Міністрів України „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049ˮ, яким удосконалено Порядок проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 р. № 1049, шляхом впровадження електронних процедур проведення конкурсів з надання фінансової підтримки для виконання (реалізації) інститутами громадянського суспільства програм (проектів, заходів).

Мінсоцполітики підтримує дані зміни та вважає, що вони спростять процедури подачі конкурсних пропозицій від громадських об’єднань осіб з інвалідністю та будуть сприяти залученню широкої громадськості задля визначення переможців конкурсу.

З метою впровадження електронної системи конкурсу з фінансової підтримки громадських організацій Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України, Фондом Східна Європа та Українським незалежним центром політичних досліджень організовує шість регіональних дводенних навчальних семінарів „Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу”.

Запрошуємо громадські об’єднання осіб з інвалідністю взяти участь у семінарах-тренінгах, які пройдуть у серпні та вересні у Львові, Одесі, Харкові, Дніпрі, Вінниці та Києві.

На семінарах будуть розглянуті наступні теми:

 • нові законодавчі норми для проведення конкурсу;
 • правила роботи з електронною системою проведення конкурсу та практична частина роботи з електронною системою;
 • як підготувати кошторис витрат;
 • практики проведення конкурсів;
 • основи проектного менеджменту для громадських організацій;
 • як розказати про проект та знайти цільову аудиторію;
 • тендерні процедури закупівлі для інститутів громадянського суспільства;
 • як організації можуть знайти кошти на власний внесок.

Семінари проходитимуть за наступним графіком:

 • м. Львів, 26-27 серпня 2021 р. Запрошуються представники з Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської, Закарпатської, Чернівецької та Рівненської областей. Кінцевий термін подання заявок: 10 серпня 2021 року.
 • м. Одеса, 07-08 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Кіровоградської областей. Кінцевий термін подання заявок: 20 серпня 2021 року.
 • м. Харків, 14-15 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Харківської, Полтавської, Донецької, Луганської та Сумської областей. Кінцевий термін подання заявок: 27 серпня 2021 року.
 • м. Дніпро, 16-17 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Дніпропетровської та Запорізької областей. Кінцевий термін подання заявок: 29 серпня 2021 року.
 • м. Вінниця, 20-21 вересня 2021 р. Запрошуються представники з Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей. Кінцевий термін подання заявок: 05 вересня 2021 року.
 • м. Київ, 23-24 вересня 2021 р Запрошуються представники з Київської, Чернігівської та Черкаської областей. Кінцевий термін подання заявок: 07 вересня 2021 року.

Для подання заявки на участь у заході необхідно зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/YxhCWWittU8F96958.

За додатковою інформацією можна звертатися: .

Довідково: „Публічні кошти для громадського сектору: нові правила електронного конкурсу” https://www.facebook.com/events/6137529032954093/?event_time_id=6137529039620759

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*