Фахівці по роботі з особами з інвалідністю структурних підрозділів соціального захисту населення пройшли навчання на Сумщині

Фахівці по роботі з особами з інвалідністю структурних підрозділів соціального захисту населення пройшли навчання на Сумщині. сумщина, моніторинг, навчання, програма, інвалідність

Фахівці по роботі з особами з інвалідністю структурних підрозділів соціального захисту населення пройшли навчання на Сумщині. сумщина, моніторинг, навчання, програма, інвалідність

Завершилося дводенне короткострокове навчання для керівників, спеціалістів по роботі з особами з інвалідністю структурних підрозділів соціального захисту населення районних державних адміністрацій, міських рад, посадових осіб місцевого самоврядування об’єднаних територіальних громад з питань надання пільг та субсидій у готівковій формі». Навчання відбулося в онлайн-режимі за спеціальною короткостроковою програмою «Соціальний захист осіб та дітей з інвалідністю та інших категорій населення» на базі Сумського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, повідомляє Міністерство соціальної політики України.

Відкрив навчання та привітав усіх учасників Михайло Дубровський, директор Департаменту соціального захисту населення Сумської обласної державної адміністрації.

Людмила Мусіяка, заступник директора Департаменту, Тетяна Марченко, начальник відділу соціальних послуг та соціального захисту осіб з інвалідністю та спеціалісти цього відділу провели лекції та практичні заняття з учасниками навчання з питань проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, здійснення виплат грошових компенсацій, основних аспектів забезпечення осіб з інвалідністю автомобілями, якості гуманітарної допомоги, організації надання послуг установами соціального захисту, порядку визначення потреб населення адміністративно-територіальної одиниці у соціальних послугах та окреслили стратегічні напрямки здійснення соціальної політики в Україні.

Крім того, Тетяна Мироненко, радник голови Сумської обласної державної адміністрації долучилася до навчального процесу та розповіла про корпоративну культуру державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Слухачі мали змогу поділитися досвідом роботи, отримати відповіді на проблемні питання, шо виникають під час практичного застосування нормативно-правових актів.

За результатами навчання слухачам видані сертифікати про підвищення кваліфікації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*