Кабмін погодив законопроект щодо приведення класифікації технічних та інших засобів реабілітації у відповідність до міжнародних стандартів

Кабмін погодив законопроект щодо приведення класифікації технічних та інших засобів реабілітації у відповідність до міжнародних стандартів. засоби реабілітації, класифікація, міжнародний стандарт, термінологія, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет Міністрів схвалив для внесення до Верховної Ради законопроект „Про внесення змін до Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” щодо приведення у відповідність із деякими законодавчими актами”.

Пропонується внести зміни до Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні”, що стосуються класифікації та термінології технічних та інших засобів реабілітації, відповідно до міжнародних стандартів.

Крім того, передбачено привести термінологію Закону України ,,Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” у відповідність до законів України ,,Про освіту”, ,,Про повну загальну освіту”, ,,Про дошкільну освіту”, ,,Про професійну (професійно-технічну) освіту”, ,,Про автомобільний транспорт”.

Законопроект спрямований на приведення законодавства України у відповідність до міжнародних стандартів.

Довідково

Міжнародним стандартом ISO 9999:2016 ,,Assistive products for persons with disability – Classification and terminology” встановлено класифікацію та термінологію технічних та інших засобів реабілітації.

З метою приведення класифікації технічних та інших засобів реабілітації та пов’язаної з ними термінології до міжнародних стандартів було прийнято ДСТУ 7202:2019 ,,Засоби допоміжні для осіб з обмеженням життєдіяльності. Класифікація та термінологія (ISO 9999:2016, NEQ)”, що набрав чинності 01.01.2020.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*