Кабмін пропонує збільшити кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю

Кабмін пропонує збільшити кількість працевлаштованих осіб з інвалідністю. працевлаштування, реабілітація, роботодавець, соціальне таксі, інвалідність, building, outdoor, window, skyscraper, city, government building, sky. A large white building

Кабінет міністрів України пропонує збільшення кількості працевлаштованих осіб з інвалідністю, що є працездатними до 40%, повідомляє МІА Вектор Ньюз.

Про це йдеться у Програмі діяльності Уряду, опублікованій на сайті Верховної ради.

“Фокусом також буде доступність до робочих місць та соціально-культурних об’єктів, у тому числі інфраструктурних, створення онлайн платформи для полегшення контакту роботодавців та потенційних працівників – осіб з інвалідністю, створення соціального таксі.

Важливим елементом стане зміна концепції та процесів первинної реабілітації (проведення первинної реабілітації до встановлення інвалідності) та переформатування порядку визначення груп інвалідності на основі міжнародної кваліфікації функціональності, запровадження ІТ-системи оцінки втрати функціональності та автоматичне отримання статусу особи з інвалідністю”, – говориться у програмі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*