Керівник фонду соцзахисту продав понад 100 авто, призначених для інвалідів

Керівник фонду соцзахисту продав понад 100 авто, призначених для інвалідів. сумщина, автомобіль, соцзахист, суд, інвалідність, outdoor, car, vehicle, land vehicle, wheel, road, parking, parked, auto part, row. A car parked in a parking lot

Керівник фонду соцзахисту продав понад 100 авто, призначених для інвалідів. сумщина, автомобіль, соцзахист, суд, інвалідністьУ Сумській області судять керівника Благодійного фонду соціального захисту (підтримки) інвалідів Сумщини за незаконну реалізацію понад 100 безкоштовно переданих для потреб фонду автомобілей. Про це повідомляє прес-центр Судової влади України, передає УНН.

“У ході слідства встановлено, що благодійному фонду “Соцінвест” безоплатно надано для використання у благодійних цілях 123 транспортні засоби, які були конфісковані державою та не реалізовані”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, відчуження такого майна можливе виключно за умови сплати мита та інших податків і зборів. При цьому обвинувачений зареєстрував та облікував за благодійним фондом лише 14 транспортних засобів, а решту реалізував як запчастини, не сплативши при цьому обов’язкові платежі до бюджету.

Таким чином, керівник благодійного фонду заподіяв шкоди державним інтересам у вигляді неможливості надання соціально-незахищеній, малозабезпеченій категорії громадян та людям з інвалідністю транспортних засобів, а також ненадходження податків, зборів та обов’язкових платежів до бюджету на загальну суму 1664172,45 грн.

Євген Дем’янов

Джерело: УНН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*