Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю

Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю. конвенція оон, наіу, брошура, інвалід, інвалідність, screenshot, design, graphic, blue, poster. A blue and white sign

Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю. конвенція оон, наіу, брошура, інвалід, інвалідністьВ березні НАІУ було видано брошуру «Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю» за кошти Посольства Франції в Україні. Це перше в Україні перевидання даної Конвенції після внесення Українським Парламентом відповідно до зауважень Комітету ООН змін в термінологію, а саме зміни дискримінаційного терміну «інвалід» на правовий: «особа з інвалідністю».

Розповсюдження даної брошури розпочато серед громадських організацій України, місцевих адміністрацій, центральних та місцевих органів влади, об’єднань фахівців, що працюють у сфері надання послуг особам з інвалідністю.

Якщо бажаєте отримати брошуру

Видання розповсюджується безкоштовно, але для адміністрування цієї діяльності нам потрібен офіційний запит (лист). Де б зазначалися Ваші П.І.Б., посада (де та ким Ви працюєте), назва організації, а також повна поштова адреса.

Також Ви можете направити лист-запит (де буде зазначена назва необхідних Вам видань, а також потрібна їх кількість) за цією електронною адресою:

Або написати листа за адресою:

м. Київ, вул. Рейтарська, 8/5, офіс 110,
або подзвонити за тел. 279-61-82.

НАІУ виражає щиру вдячність за постійну допомогу и підтримку Посольству Франції в Україні.

Національна Асамблея людей з інвалідністю України

1 реплік к “Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю”

  1. Дуже своєчасно! Обов’язково відправлю замовлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*