Мінцифра створить Раду з питань цифрової доступності для людей з інвалідністю

Мінцифра створить Раду з питань цифрової доступності для людей з інвалідністю. михайло федоров, мінцифра, рада, цифрова доступність, інвалідність

Міністерство цифрової трансформації створить Раду з питань цифрової доступності для осіб з інвалідністю

Мінцифра створить Раду з питань цифрової доступності для людей з інвалідністю. михайло федоров, мінцифра, рада, цифрова доступність, інвалідністьФото: Facebook Михайла Федорова

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці у Facebook, передає Depo.ua.

“Кожен має отримувати рівні цифрові можливості — навчатися в інтернеті, отримувати державні послуги онлайн або просто спілкуватися з рідними. Зараз особливо актуально користуватися онлайн-сервісами та берегти здоров’я, уникаючи соціальних контактів”, – зазначив міністр.

За його словами, Мінцифра відреагувала на звернення асоціацій, що об’єднують осіб з інвалідністю, наказ про створення Ради з питань цифрової доступності для осіб з інвалідністю підписано.

“На жаль, сьогодні частина державних вебсайтів та порталів недоступна для осіб з інвалідністю. Перешкоди в рівному доступі до публічної інформації та державних послуг не відповідають принципам рівності й недискримінації”, – наголосив Федоров.

Він додав, що Рада стане посередником між особами з інвалідністю та державою.

Перші кроки:

  • формування складу Ради;
  • план дій з цифрової доступності для осіб з інвалідністю;
  • пропозиції з удосконалення законодавства в цій сфері.

Федоров поінформував, що Рада об’єднає представників міністерств, профільних спеціалістів, представників громадських об’єднань, експертів у сфері IT, науковців.

Мінцифра створить Раду з питань цифрової доступності для людей з інвалідністю. михайло федоров, мінцифра, рада, цифрова доступність, інвалідність

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*