Мінрегіон надав людям з інвалідністю можливість впливати на створення безперешкодного життєвого середовища

Мінрегіон надав людям з інвалідністю можливість впливати на створення безперешкодного життєвого середовища. комітет, минрегион, безперешкодне життєве середовище, створення, інвалідність

Мінрегіон надав людям з інвалідністю можливість впливати на створення безперешкодного життєвого середовища. комітет, минрегион, безперешкодне життєве середовище, створення, інвалідність

3 грудня – Міжнародний день людей з інвалідністю. І саме в цей день Мінрегіон надав реальну можливість людям з інвалідністю впливати на формування державної політики в сфері безбар’єрності. Затверджено склад Комітету з питань безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Цей комітет – дорадчий орган при Мінрегіоні. У його складі – більше половини – це люди з інвалідністю. Отже відтепер люди, які безпосередньо стикаються у своєму житті з безліччю незручностей, зможуть вносити конкретні пропозиції при створенні нормативних актів. Мається на увазі сфера будівництва, містобудування, просторового планування територій та архітектури, благоустрою населених пунктів з питань створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Мінрегіон приділяє особливу увагу захисту прав людей з інвалідністю. Внесок міністерства – впровадження безбар’єрності та створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

Зокрема, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов нещодавно повідомив, що інклюзія та доступність об’єктів, у першу чергу соціальної інфраструктури та громадських місць, мають бути враховані в усіх проєктах, що будуть реалізовуватися за рахунок Державного фонду регіонального розвитку у наступному році.

Окрім того, нагадаємо, що нещодавно в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів» Мінрегіон розпочав співробітництво з містом Славутич. Це місто стане першим, де будуть розроблені та впроваджені на практиці безбар’єрні архітектурні рішення в сфері будівництва.

Міністерство розвитку громад та територій України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*