Мінсоцполітики налагодило діалог з людьми з вадами слуху

Мінсоцполітики налагодило діалог з людьми з вадами слуху. вади слуху, гаряча лінія, комунікація, нечуючий, проект почуй мене

Мінсоцполітики налагодило діалог з людьми з вадами слуху. вади слуху, гаряча лінія, комунікація, нечуючий, проект почуй мене

Пілотний проект «Почуй мене», що реалізується Міністерством соціальної політики у співпраці з громадською організацією «Громадський рух «Соціальна єдність», набирає обертів.

Від презентації та старту проекту, який покликаний полегшити комунікацію нечуючих людей з органами державної влади, минуло менше місяця, однак вже є конкретні позитивні результати.

Протягом березня надійшло понад 200 звернень від нечуючих та слабочуючих громадян на «гарячу лінію» 15-39. Завдяки проекту вони отримали можливість користуватись послугами сурдоперекладача в дистанційному режимі та отримати відеовідповідь, що значно спрощує їх комунікацію з державою з питань соціального захисту, соціальних послуг та необхідної допомоги.

«Прямий діалог між міністерством та людьми з інвалідністю сприяє розбудові безбар’єрної України, де всі без винятку громадяни мають рівні права та можливості, зокрема щодо реалізації конституційного права на звернення до органів державної влади. Проект актуальний і затребуваний, тому цей досвід варто застосувати в інших державних установах, органах соціального захисту населення та закладах, де люди вирішують життєво важливі питання», – зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Нагадаємо

5 березня 2021 року Марина Лазебна відкрила пілотний проект «Почуй мене». Відкриття проекту відбулось за участі Першої Леді Олени Зеленської, Надзвичайного і Повноважного Посла Канади Лариси Ґаладзи, Надзвичайного і Повноважного Посла Федеративної Республіки Німеччина Анки Фельдгузен, керівниці проекту ПРООН «Права людини для України», в. о. голови Офісу Ради Європи Олени Литвиненко, керівниці проекту Ради Європи Сюзанни Мнацаканян.

Міністерство соціальної політики України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*