МОЗ звинуватили в бездіяльності по відношенню до людей з інвалідністю під час урядової Ради

МОЗ звинуватили в бездіяльності по відношенню до людей з інвалідністю під час урядової Ради. моз, державна допомога, засідання, переселенец, інвалідність, bicycle, outdoor, tree, wheel, bicycle wheel, bike, land vehicle, person, tire, vehicle. A man riding on the back of a bicycle

У ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю Віце-прем’єр-міністр Павло Розенко та уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич розкритикували діяльність Міністерства охорони здоров’я щодо людей з інвалідністю. Про це повідомляють Українські Новини.

Павло Розенко під час засідання наголосив, що розчарований роботою МОЗ щодо людей з інвалідністю.

“Я дуже розчарований сьогодні вашим виступом. Дуже розчарований, знаючи потенціал команди. Я знаю команду Міністерства охорони здоров’я, ви нормальні люди, у яких є голова на плечах, і розумієте суть проблеми. Так, на вас зараз покладено дуже складне питання щодо реформування галузі в цілому, немає питань… Але нарівні з цими питаннями є багато питань, покладених на міністерство, які запускати не можна”, – сказав Розенко.

Також він підкреслив, що міністерству необхідно налагодити комунікацію з профільними громадськими організаціям для більш ефективної роботи.

У той же час уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич заявив, що МОЗ сьогодні нічого не робить по відношенню до людей з інвалідністю.

“Я часто критикую те чи інше міністерство… А МОЗ я не можу критикувати взагалі, немає за що критикувати. Це найгірше міністерство за результатами року. Тут нічого критикувати. МОЗ сьогодні нічого не робить по відношенню до людей з інвалідністю. Нічого, це я говорю відповідально”, – сказав президент Національного комітету спорту інвалідів, уповноважений Президента з прав людей з інвалідністю Валерій Сушкевич в ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю.

За його словами, найбільш проблемним є питання забезпечення людей з інвалідністю засобами медичного призначення.

Сушкевич додав, що вважає за необхідне розширити перелік засобів медичного призначення.

Також в ході засідання Ради у справах осіб з інвалідністю Сушкевич заявив, що виступає за збільшення допомоги внутрішньо переміщеним особам з числа людей з інвалідністю.

“В нашій країні людям з інвалідністю дуже важко. На минулому засіданні я сказав, що є найважча категорія людей з інвалідністю, яким найстрашніше в нашій країні, – це переселенці з інвалідністю”, – сказав Сушкевич.

Він зазначив, що дана категорія переселенців масово повертається на окуповані території, так як існуюча допомога не може забезпечити всі їхні першочергові потреби.

“Я б просив підвищити державну допомогу цим категоріям”, – додав уповноважений.

Крім того, він вважає, що профільним міністерствам необхідно розробити програми підтримки переселенців з інвалідністю.

Останнє засідання урядової Ради у справах осіб з інвалідністю відбулося три роки тому.

Одна репліка к “МОЗ звинуватили в бездіяльності по відношенню до людей з інвалідністю під час урядової Ради”

  1. святослав :

    Останне засiдання було на початку року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*