Життя з нуля: як започаткувати бізнес після жахів війни (ВІДЕО)

Життя з нуля: як започаткувати бізнес після жахів війни (ВІДЕО). олександр кононов, бизнес, переселенец, сир, інвалідність, tree, outdoor, person, land vehicle, vehicle, clothing, farm machine. A man riding on the back of a truck

Луганський переселенець втратив дім, землю батьків, пережив полон, але зіп’явся на ноги.

Про звільнення Олександра Кононова з кількамісячного луганського полону торік чимало писала українська та навіть закордонна преса. Але чоловік оговтався та розпочав власний бізнес, незважаючи на інвалідність. Під Коростенем Олександр відкрив ферму, де з козиного молока виробляв смачний сир разом з місцевим фермером, який й запросив чоловіка до себе після полону.

Але щастя тривало недовго. Влітку партнер Олександра перестав працювати у господарстві та відмовився виплачувати свою частину кредиту. На початку жовтня ферма припинила існування, а спільні гроші загадково зникли.

З банківськими боргами Олександр переїхав на Черкащину. Він не зламався та не відмовився від своєї справи, і вже на новому місці відкрив бізнес ще потужніший.

“Моє покоління молодих хлопців та дівчат розповідає, що все погано. А людина, не маючи й половини того, що маємо ми, робить все для того, щоб Україна стала краще”, ─ каже новий партнер Олександра.

Офіційний сайт каналу 2+2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*