МВС докладає максимум зусиль для надання якісної допомоги людям з обмеженими можливостями (ФОТО)

МВС докладає максимум зусиль для надання якісної допомоги людям з обмеженими можливостями (ФОТО). мвс, вади слуху, допомога, навчання, інвалідність, person, ground, clothing, smile, human face, sport, standing, athletic game, man, group. A group of people standing in front of a crowd

МВС докладає максимум зусиль для надання якісної допомоги людям з обмеженими можливостями. мвс, вади слуху, допомога, навчання, інвалідність

Для надання якісного сервісу, допомоги та захисту прав людей з вадами слуху сьогодні в Україні діють мобільні додатки «MyPol», «Поліція 102» та проект «Ластівка».

Щороку, в останній день вересня, відзначається Міжнародний день глухих. В Україні понад 3 мільйони чоловік мають вади слуху.

Стратегія розвитку органів Системи Міністерства внутрішніх до 2020 року передбачає реалізацію пріоритету дотримання та забезпечення прав людини, а також включає принцип рівних прав та можливостей для кожного громадянина, у тому числі і для людей з обмеженими можливостями.

У рамках здійснення цього пріоритету представники громадських організацій та працівники центральних органів виконавчої влади, що підпорядковуються та координуються МВС, пройшли тренінги і здобули навички, вміння і компетенції, необхідні у роботі з людьми з різними формами інвалідності.

МВС докладає максимум зусиль для надання якісної допомоги людям з обмеженими можливостями. мвс, вади слуху, допомога, навчання, інвалідність

Навчання відбулись за сприяння Фонду Демократії Посольства США в Україні та Програми розвитку ООН, громадських організацій «Паросток» «Креавіта», Благодійного Фонду “Довіра”. Загалом нові знання отримали понад 1000 спеціалістів різних регіонів України.

Для людей, які, в силу своїх особливостей, не можуть в загальноприйнятий спосіб сповістити телефоном про небезпеку, спільно з представниками приватного сектору економіки розроблено мобільні додатки. «MyPol», який наразі працює в Чернівецькій, Миколаївській, Івано-Франківській та Волинській областях, а в найближчий місяць працюватиме в Житомирській, Вінницькій, Рівненській, Дніпропетровській областях, а у перспективі у всіх регіонах України. Мобільний додаток «Поліція 102» функціонує на Донеччині. А також діє проект «Ластівка», який було презентовано у липні. Його метою є захист прав громадян з порушеннями слуху, покращення взаємодії та надання їм повноцінної допомоги. Проект реалізовано співробітниками поліції Донецької області та патрульної поліції Маріуполя.

Департамент комунікації МВС

МВС України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*