На 11 тис грн хабара викрито медика та військовослужбовця Рівненщини (ФОТО)

На 11 тис грн хабара викрито медика та військовослужбовця Рівненщини (ФОТО). рівненщина, військовослужбовець, медик, хабар, інвалідність, tree, person, outdoor, clothing, man, jacket, statue, dressed. A statue of a person

На 11 тис грн хабара викрито медика та військовослужбовця Рівненщини. рівненщина, військовослужбовець, медик, хабар, інвалідність

За процесуального керівництва військової прокуратури Рівненського гарнізону слідчими Територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, за оперативного супроводу Управління захисту економіки Нацполіції у Рівненській області задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди лікарем – невропатологом Рівненської міжрайонної спеціалізованої психоневрологічної МСЕК через військовослужбовця однієї з військових частин Рівненщини.

Хабар у сумі 11000 грн, який вимагали у колишнього військовослужбовця, призначався за оформлення документів для надання ІІІ групи інвалідності.

10 травня 2019 року після передачі грошових коштів, у ході проведення особистого обшуків фігурантів, отриманий хабар виявлено та вилучено у повному обсязі: у лікаря – 6000 грн та у молодшого сержанта – 5000 грн.

На даний час проводяться першочергові слідчі дії. Вирішуються питання щодо затримання медика та молодшого сержанта, повідомлення їм про підозру та звернення до суду з клопотанням щодо обрання міри запобіжного заходу.

Прес-служба військової прокуратури
Західного регіону України

Військова прокуратура Західного регіону України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*