На Донеччині три учасники бойових дій-особи з інвалідністю внаслідок війни отримали легкові автомобілі

На Донеччині три учасники бойових дій-особи з інвалідністю внаслідок війни отримали легкові автомобілі. донеччина, автомобіль, соціальна матеріальна допомога, учасник бойових дій, інвалідність

На Донеччині три учасники бойових дій-особи з інвалідністю внаслідок війни отримали легкові автомобілі. донеччина, автомобіль, соціальна матеріальна допомога, учасник бойових дій, інвалідність

Три учасники бойових дій-особи з інвалідністю внаслідок війни І групи з числа учасників Антитерористичної операції (операції Об’єднаних сил) отримали легкові автомобілі Renault Sandero Stepway, Ravon R4, Peugeot 301.

Ключі від автомобілів голова Донецької облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко вручив 23 серпня під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора, які відбулися у Краматорську.

На виконання розпоряджень голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації «Про обласний бюджет на 2021 рік», «Про надання соціальної матеріальної допомоги деякій категорії осіб» на придбання вищевказаних автомобілів з обласного бюджету було спрямовано соціальну матеріальну допомогу на придбання автомобілів 2 ветеранам війни з Мангушської територіальної громади та 1 особі з інвалідністю внаслідок війни І групи з м.Бахмут.

Загальні витрати обласного бюджету на надання соціальної матеріальної допомоги у вигляді автомобілів склали майже 1,3 млн грн.

Слід зазначити, що отримувачі соціальної матеріальної допомоги – особи з інвалідністю внаслідок війни І групи ветерани проходили військову службу у складі 503 окремого батальйону морської піхоти, 54 окремої механізованої та 43 окремої артилерійської бригад Збройних Сил України, та втратили своє здоров’я під час захисту суверенітету та незалежності України та потребували автомобілі для покращення якості життя під час лікування.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

Донецька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*