На Хмельниччині за одержання неправомірної вигоди судитимуть завідувача офтальмологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні

На Хмельниччині за одержання неправомірної вигоди судитимуть завідувача офтальмологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні. хмельниччина, лікар, неправомірна вигода, суд, інвалідність, person, indoor, hammer, tool. A person sitting on a table

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності.

У серпні цього року за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області спільно із співробітниками Управління Служби безпеки України в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт вимагання та одержання неправомірної вигоди завідувачем офтальмологічного відділення Хмельницької обласної дитячої лікарні.

Будучи лікуючим лікарем та членом лікувально-консультативної комісії, у матері малолітнього пацієнта за оформлення та видачу медичних документів, необхідних для надання права на встановлення дитині групи інвалідності, він вимагав кошти в сумі 200 доларів США.

Під час одержання обумовленої суми хабара медичного працівника викрито «на гарячому», а кошти неправомірної вигоди вилучено.

Наразі лікар відсторонений від займаної посади.

Обвинувальний акт за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, поєднане з вимаганням) направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Довідково: санкції статі інкримінованого злочину передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3 років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

Прокуратура Хмельницької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*