На лаві підсудних опинився лікар, дії якого призвели до інвалідності новонародженого

На лаві підсудних опинився лікар, дії якого призвели до інвалідності новонародженого. мирноград, акушер-гінеколог, досудове розслідування, новонароджений, інвалідність, person, blue, hand, joint, human face, clothing. A person in a blue shirt

За процесуального керівництва Димитровського відділу Красноармійської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно лікаря за фактом неналежного виконання ним своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому (ч. 2 ст. 140 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у травні 2013 року акушер-гінеколог Мирноградської центральної міської лікарні не надав породіллі кваліфіковану медичну допомогу та встановив неправильний діагноз без лабораторних підтверджень. В подальшому на підставі неправильного діагнозу жінці надано ліки, які стимулюють пологи.

Вказані дії акушера-гінеколога призвели до того, що у новонародженого діагностовано одразу декілька невиліковних хвороб, у тому числі: затримка усіх видів розвитку, ураження центральної нервової системи, набряк головного мозку.

Згідно з висновками експертиз, ці хвороби не є вродженими, а відносяться до родової травми та її наслідків. Наразі дитина має інвалідність.

На теперішній час прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно вказаного лікаря. За неналежне виконання своїх професійних обов’язків йому загрожує до 3 років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Прокуратура Донецької області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*