На Луганщині людей з інвалідністю навчають впливати на владу та захищати власні права

На Луганщині людей з інвалідністю навчають впливати на владу та захищати власні права. луганщина, громадська участь, семінар, тренинг, інвалідність, person, indoor, human face, clothing, woman, whiteboard, group, man, people, classroom. A group of people sitting at a desk

На Луганщині людей з інвалідністю навчають впливати на владу та захищати власні права. луганщина, громадська участь, семінар, тренинг, інвалідність

22 та 23 жовтня у Кремінній та Новопскові пройшли тренінги для людей з інвалідністю «Функціональні обмеження не обмежують наші права», які організовано представниками ГО “Громадська платформа”.

Учасники семінару, якими стали люди з інвалідністю, представники організацій що опікуються проблемами людей з інвалідністю та інших маломобільних категорій громадян, отримали практичні навички з питань громадської участі у процесі прийняття рішень на місцевому рівні. Було розглянуто проблеми в реалізації прав та інтересів осіб з інвалідністю в реалізації місцевих політик та лобіювання змін в місцевих громадах, надано практичні знання щодо формування навичок з розробки пропозицій системи захисту прав осіб з інвалідністю на місцевому рівні.

«Як показує європейський досвід, розширення ролі громадян у прийнятті рішень не лише через обраних представників, але й через різноманітні механізми дозволяє враховувати думку та інтереси різних категорій громадян в процесі формування політики та наближає громадян до демократичного процесу» – ділиться своїми міркуваннями керівник проекту Максим Мілокост.

Нагадаємо, що за ініціативи ГО “Громадська платформа” працює Інклюзивний ресурсний центр для людей з інвалідністю в місті Кремінна. Мета центру в місті Кремінна – збільшення впливу людей з інвалідністю у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганщини. Відвідувачі центру зможуть отримати юридичну та психологічну підтримку, отримати корисні інформаційні та просвітницькі матеріали, долучитись до громадських ініціатив, які реалізовують активісти в громадах.

Адреса Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна – пл. Красна, 20, час роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

Проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області” реалізується ГО “Громадська платформа” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*