У Кремінній говорили про захист прав людей з інвалідністю

У Кремінній говорили про захист прав людей з інвалідністю. кремінна, круглий стіл, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, інтеграція, person, indoor, table, wall, office building, group, classroom, computer, people, clothing. A group of people sitting at a table

У Кремінній говорили про захист прав людей з інвалідністю. кремінна, круглий стіл, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, інтеграція

26 жовтня у місті Кремінна пройшов круглий стіл “Захист прав людей з інвалідністю в Луганській області”, який було організовано представниками ГО “Громадська платформа” в рамках проекту “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області”.

Учасники круглого столу обговорили проблеми доступу людей з інвалідністю до державних та судових послуг, комунікацію об’єднань людей з інвалідністю та державних установ, виклики та проблеми соціальної інтеграції людей з інвалідністю на Луганщині.

Спікерами заходу стали керівник Кремінського бюро правової допомоги Зоя Жадан, представник Центру підтримки інвалідів Луганщини Михайло Суворов, начальник УСЗН Кремінської РДА Юлія Коротич, керівник Луганського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Відродження» Алла Колмикова та представник ГО “Кремінський центр регіонального розвитку «Наша громада» Ірина Смага.

У Кремінній говорили про захист прав людей з інвалідністю. кремінна, круглий стіл, інвалідність, інклюзивно-ресурсний центр, інтеграція

Представник ГО “Громадська платформа” Марина Єркович під час круглого столу презентувала роботу Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна.

Мета центру в місті Кремінна – збільшення впливу людей з інвалідністю у процесах прийняття рішень на рівні місцевих громад Луганщини. Відвідувачі центру зможуть отримати юридичну та психологічну підтримку, отримати корисні інформаційні та просвітницькі матеріали, долучитись до громадських ініціатив, які реалізовують активісти в громадах.

Нагадаємо, що адреса Інклюзивного ресурсного центру для людей з інвалідністю в місті Кремінна – пл. Красна, 20, час роботи: понеділок-п’ятниця, з 10 до 17.

Проект “Підвищення спроможності людей з інвалідністю захищати власні права в Луганській області” реалізується ГО “Громадська платформа” за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

Портал “Громадський Простір”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*