На Одещині підопічні психоневрологічного інтернату живуть в антисанітарних умовах (ФОТО)

На Одещині підопічні психоневрологічного інтернату живуть в антисанітарних умовах (ФОТО). великорибальський психоневрологічний будинок-інтернат, уповноважений, недолік, перевірка, підопічний

На Одещині підопічні психоневрологічного інтернату живуть в антисанітарних умовах. великорибальський психоневрологічний будинок-інтернат, уповноважений, недолік, перевірка, підопічний

Представники уповноваженого Верховної Ради з прав людини провели повторну перевірку у Великорибальському психоневрологічному будинку-інтернату Одеської області. Керівництво інтернату умови життя хворих так і не покращило.

Про це повідомили на офіційній сторінці представництві Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в Одеській області у Facebook.

Попередня перевірка в ПНІ відбулася ще у 2020 році. Але за 3 роки після перевірки інвалідам з психічними розладами не зробили кращі умови життя і лікування. Хворі живуть в антисанітарних умовах. В кімнатах з обдертою штукатуркою і пліснявою бігають таргани. А самі корпуса потребують капітального ремонту. Не всі підопічні забезпечені приліжковими меблями та інвентарем. Бомбосховище або укриття взагалі відсутні, як і сигнал сповіщення «повітряна тривога».

Підопічні носять зношений одяг, причому часто не особистий, а спільний. Душ та туалети теж спільні – без забезпечення приватності. Немає особистих засобів гігієни, хоча керівництво витрачало кошти недієздатних підопічних на їх придбання.

Люди, які не можуть самостійно пересуватися взагалі позбавлені мобільності.

У відомстві зазначили, з метою усунення виявлених недоліків до компетентних органів будуть скеровані відповідні листи та акти реагування Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

УСІ Online

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*