На сайтах Фонду держмайна інстальовано сучасний цифровий сервіс для цілодобового відеозв’язку з перекладачами жестової мови

На сайтах Фонду держмайна інстальовано сучасний цифровий сервіс для цілодобового відеозв’язку з перекладачами жестової мови. фдму, відеозв’язок, жестова мова, перекладач, порушення слуху

На сайтах Фонду держмайна інстальовано сучасний цифровий сервіс для цілодобового відеозв’язку з перекладачами жестової мови. фдму, відеозв’язок, жестова мова, перекладач, порушення слуху

Фонд державного майна України встановив спеціальний веб-віджет, що дозволяє людям із порушеннями слуху отримувати інформацію зрозумілою мовою – жестовою. Віджет доступний на сайтах privatization.gov.ua, orenda.gov.ua та spfu.gov.ua. Підвищення доступності сайтів ФДМУ відбувається на виконання Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, та в рамках ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Для нечуючих та слабочуючих людей жестова мова – рідна. Більшості людей з порушенням слуху важко сприймати текстовий контент. Саме тому можливість отримання інформації жестовою мовою має вирішальне значення. Подолати комунікативний бар’єр дозволяє спеціальний віджет «Вушко», яке вже інстальовано на сайтах деяких Міністерств і відтепер розміщений на сайтах ФДМУ (у нижньому правому кутку екрану).

Якщо користувач із порушенням слуху не розуміє змісту написаного на сайті або ж має додаткові питання чи потребу здійснити телефонний дзвінок – можна скористатися послугою перекладача жестової мови онлайн в будь-який зручний час. Для виклику перекладача необхідно натиснути на «Вушко», заповнити дані (ім’я, пошта, номер телефону), ввести капчу, яка транслюється жестовою мовою, та дочекатися відеоз’єднання з перекладачем.

Впроваджуючи сучасні цифрові сервіси для людей з порушенням слуху, Фонд розширює можливості для залучення людей з інвалідністю в економічну сферу життя.

Фонд державного майна України також висловлює вдячність ГО «Громадський рух «Соціальна єдність» за впровадження сучасних цифрових сервісів для людей з порушенням слуху, адже це – зручний та ефективний інструмент, який долає комунікативні та психологічні бар’єри у спілкуванні з людьми з частковою або повною втратою слуху.

Фонд державного майна України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*