На Сумщині СБУ викрила на хабарі голову лікарсько-кваліфікаційної комісії

На Сумщині СБУ викрила на хабарі голову лікарсько-кваліфікаційної комісії. сбу, сумщина, лікар, хабар, інвалідність, floor, person, indoor, clothing, furniture, standing, man, table, computer, jeans. A man standing in a room

На Сумщині СБУ викрила на хабарі голову лікарсько-кваліфікаційної комісії. сбу, сумщина, лікар, хабар, інвалідність

Співробітники Служби безпеки України під процесуальним керівництвом прокуратури викрили на хабарі голову однієї із міських лікарсько-кваліфікаційних комісій Сумської області.

Оперативники спецслужби встановили, що службовець вимагав з місцевого мешканця – учасника операції Об’єднаних сил ‒ неправомірну вигоду у розмірі ста сорока тисяч гривень. У таку суму зловмисник оцінив сприяння у проходженні лікарської комісії та не створення перешкод для отримання групи інвалідності, на яку мав законне право.

Правоохоронці затримали лікаря у робочому кабінеті під час отримання чергової частини хабара у розмірі п’ятдесят шість тисяч гривень.

У межах кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру та обрання запобіжного заходу.

Тривають слідчі дії.

Прес-центр СБ України

Служба безпеки України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*