На Волині завідувачку поліклініки судитимуть за вимагання та одержання неправомірної вигоди

На Волині завідувачку поліклініки судитимуть за вимагання та одержання неправомірної вигоди. волинь, завідувачка поліклініки, неправомірна вигода, суд, інвалідність

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вимагання і одержання неправомірної вигоди завідувачкою поліклініки однієї з районних лікарень області.

Посадовицю викрито 24 вересня 2019 року прокурорами за оперативного супроводження Управління Служби безпеки України у Волинській області спільно зі слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції в області.

Завідувачка поліклініки, будучи одночасно головою лікарняно-лікарської комісії, вимагала та отримала від громадянки неправомірну вигоду в сумі 5500 гривень за прийняття рішення про направлення її медико-соціальну експертну комісію для присвоєння групи інвалідності.

Її обвинувачують вимаганні та одержанні неправомірної вигоди й невдовзі вона постане перед судом.

Довідково: за вчинення такого злочину санкцією ч.3 ст. 368 КК України передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Пресслужба прокуратури Волинської області

Прокуратура Волинської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*