Незрячі громадяни України вийдуть 03.12 на пікетування Офісу Президента України

Незрячі громадяни України вийдуть 03.12 на пікетування Офісу Президента України. адміністрація президента україни, незрячий, пікетування, фінансування, інвалідність

3 грудня 2021 року в м. Києві о 10 годині відбудеться пікетування Адміністрації Президента України.

Акцію проводять незрячі громадяни України, які працюють в спеціалізованих клубах, бібліотеках, гуртожитках, реабілітаційних центрах, оздоровчих установах і щоденно надають послуги десяткам тисяч незрячих громадян України по всій території нашої держави. Всі попередні десятиліття ми отримували фінансову підтримку на матеріальне заохочення.

З прийняттям Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від 2 листопада 2018 року № 2621-VIII, яким було внесено зміни до підпункту “в” пункту 9 частини першої статті 87 Бюджетного кодексу України, в Україні змінився механізм надання державної підтримки громадських об’єднань осіб з інвалідністю, який існував з моменту встановлення української держави.

Україна не тільки поширила на громадські об’єднання осіб з інвалідністю застосування конкурсного підходу при наданні фінансової підтримки, а й переорієнтувалась з надання стабільної інституційної фінансової підтримки на надання підтримки виконання тих чи інших програм (проектів, заходів).

Водночас, український уряд повністю ігнорує виконання пунктів 61 та 62 Зауважень загального порядку Комітету у справах осіб з інвалідністю ООН № 7 (2018) від 7 листопада 2018 року про участь осіб з інвалідністю, через громадські об’єднання, які представляють їх інтереси в проведенні моніторингу виконання Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю, а саме створення механізму при якому громадські організації осіб з інвалідністю можуть отримати фінансування на рівних умовах на стійку інституційну підтримку, а не тільки на виконання проектів, заходів. Належне функціонування непромислової сфери Українського товариства сліпих та Українського товариства глухих в подальшому можливе лише за умови здійснення державою стабільної стійкої інституційної фінансової підтримки.

Мітинг відбудеться у Міжнародний день людей з інвалідністю 3 грудня 2021 року о 10 годині за адресою: місто Київ, вулиця Банкова, 11.

Контактна особа:

заступник голови Центрального правлінні Українського товариства сліпих Новосецький Михайло Миколайович, телефон: (044)234-05-92, 097-590-04-03.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*