Підприємствам, що працевлаштовують осіб з інвалідністю, надано право пільгового оподаткування

Підприємствам, що працевлаштовують осіб з інвалідністю, надано право пільгового оподаткування. запоріжжя, засідання, підприємство, пільгове оподаткування, інвалідність, person, table, sitting, indoor, people, furniture, clothing, human face, group, working. A group of people sitting at a table

Підприємствам, що працевлаштовують осіб з інвалідністю, надано право пільгового оподаткування. запоріжжя, засідання, підприємство, пільгове оподаткування, інвалідність

На черговому засіданні члени регіональної комісії обговорили питання щодо надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування підприємств, де працюють особи з інвалідністю. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Запорізької облдержадміністрації Едуарда Гугніна.

На розгляд комісії було подано дві пропозиції щодо надання права на пільгове оподаткування: «Злагода» громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» та «Бердянське навчально-виробниче підприємство» Українського товариства сліпих.

За інформацією Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, на підприємстві «Злагода» працюють 24 особи, з них 13 осіб з інвалідністю. Фонд оплати праці у 2018 році склав 709,9 тис. гривень. Розмір середньомісячної заробітної плати працівників у еквіваленті повної зайнятості працівників у 2018 році склав 3905,20 грн, осіб з інвалідністю – 5391,60 грн. Основними видами діяльності підприємства є виробництво робочого і корпоративного одягу, трикотажних виробів. Підприємство також надає послуги з термодруку, шовкотрафаретного друку, комп’ютерної вишивки. Сума отриманих пільг з оподаткування у 2018 році склала 207,9 тис. гривень. Заборгованості з виплати заробітної плати немає. Фінансову допомогу від ФСЗІ підприємство не отримувало.

У Бердянському навчально-виробничому підприємстві Українського товариства сліпих працює 13 осіб, з них 10 осіб з інвалідністю. Фонд оплати праці у 2018 році склав 563,1 тис. грн, розмір середньомісячної заробітної плати працівників у 2018 році склав 4615,57 грн, осіб з інвалідністю – 3856,52 грн. Це підприємство створено ще в 1953 році. До його складу входять: виробничі ділянки з випуску картонних, швейних виробів, спецбібліотека для осіб з вадами зору, клуб, гуртожиток для одиноких осіб з інвалідністю. Сума отриманих пільг з оподаткування у 2018 році склала 237,6 тис. грн. Заборгованості з виплати заробітної плати немає. Фінансову допомогу від ФСЗІ не отримували.

За підсумками обговорення члени комісії вирішили рекомендувати голові облдержадміністрації надати дозвіл на право користування пільгами з оподаткування підприємству «Злагода» та Бердянському навчально-виробничому підприємству.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Запорізька обласна державна адміністрація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*