Посібник “Соціальний супровід людей з інвалідністю на робочому місці”

Посібник “Соціальний супровід людей з інвалідністю на робочому місці”. посібник, працевлаштування, робоче місце, соціальний супровід, інвалідність, person, clothing, people. A group of people sitting at a table

У посібнику представлені методичні рекомендації та надано інструментарій для здійснення соціального супроводу людей з інвалідністю на робочому місці. Матеріали, розміщені у цьому посібнику, підготовлені з урахуванням законодавства України, принципів та методології програм підтриманої зайнятості, затверджених Європейською спілкою підтриманої зайнятості (European Union of Supported Employment).

Посібник розрахований на фахівців організацій, що надають послуги соціального супроводу при працевлаштуванні та на робочому місці для різних уразливих груп населення, у тому числі для людей з інвалідністю.

Підготовлено в межах Спільної Програми ПРООН, МОП, ВООЗ «Сприяння інтеграційній політиці та послугам для людей з інвалідністю в Україні» яка впроваджується у співпраці з Міністерством соціальної політики України та Національною Асамблеєю людей з інвалідністю за фінансової підтримки Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю.

Завантажити посібник

Волгіна Оксана Миколаївна, Іванова Олена Леонідівна

Універсальний дизайн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*