Прес реліз: Провідна європейська асоціація «Аутизм Європа» обрала свого представника в Україні

Прес реліз: Провідна європейська асоціація «Аутизм Європа» обрала свого представника в Україні. інна сергієнко, аутизм європа, консул, мго дитина з майбутнім, суспільство

Прес реліз: Провідна європейська асоціація «Аутизм Європа» обрала свого представника в Україні. інна сергієнко, аутизм європа, консул, мго дитина з майбутнім, суспільство

Засновницю МГО «Дитина з майбутнім» Інну Сергієнко переобрали Консулом міжнародної організації «Аутизм Європа» – таким чином Інна продовжить захищати права особливих людей в Україні та представляти державу на світовій арені ще чотири роки.

Затвердили кандидатуру Інни Сергієнко під час конгресу «Аутизм Європа», який цьогоріч відбувся онлайн. Цей захід призначений для обміну новітніми знаннями і досвідом, що допоможе у майбутньому створити інклюзивне суспільство, у якому, у тому числі, буде комфортно і людям з аутизмом.

Вперше Інну Сергієнко, маму особливої дитини та громадську активістку, обрали Консулом «Аутизм Європа» в 2012 році. З того часу вона щорічно представляє державу та її здобутки у сфері аутизму на міжнародній арені, ділиться досвідом та привозить в Україну міжнародні практики.

«Я дуже рада, що й далі продовжуватиму представляти європейський досвід в Україні від імені організації, яка за останні 30 років зробила чимало для аутистів по всій Європі. До прикладу, просування раннього втручання та інклюзивного навчання . Тому як представник «Аутизм Європа» я обіцяю, що і надалі працюватиму на повну силу, щоб Україна стала тією державою, де всі діти незалежно від діагнозів мають однакові права та можливості», – підкреслила Інна Сергієнко.

З 2013 року вона розпочала регіональні освітні тури по всій Україні, в рамках яких читала семінари з аутизму для батьків, представників громадських організацій та профільних фахівців. А цьогоріч, коли світ почав переводити більшість подій в онлайн у зв’язку з пандемією коронавірусу, організувала тематичні on-line семінари на фейсбук майданчику громадської організації «Дитина з майбутнім». До них були залучені відомі українські та світові спеціалісти з аутизму, які ділились досвідом щодо найболючіших питань сфери, а також давали поради та відповідали на запитання батьків особливих дітей.

Крім того, МГО «Дитина з майбутнім», яку заснувала Інна Сергієнко, – одна з організаторів Міжнародної практичної конференції з аутизму. Цього року вона відбудеться вдруге за весь час незалежності України. Через поширення COVID-19 формат конференції змінили. Вона пройде онлайн – 21-22-го та 28-29-го листопада. Виступить там 18 міжнародних та українських експертів.

Міжнародна асоціація «Аутизм Європа» – провідна міжнародна організація, яка захищає права людей з аутизмом та їхніх сімей, а також працює задля покращення якості їхнього життя. До «Аутизм-Європа» входять понад 80 членів із 30-ти країн світу, серед яких і Україна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*