Пресбрифінг Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової

Пресбрифінг Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової. людмила денісова, виборча дільниця, доступність, пресбрифінг, інвалідність

Київ. 23 жовтня о 10:00 у Прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться пресбрифінг Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової щодо результатів моніторингу архітектурної доступності приміщень виборчих дільниць та прилеглих до них територій (Зала 1).

Коротко. Враховуючи актуальність забезпечення та реалізації виборчих прав осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, з 19 жовтня в усіх регіонах України Секретаріатом Уповноваженого ВРУ з прав людини розпочато Всеукраїнський моніторинг архітектурної доступності приміщень виборчих дільниць та прилеглих до них територій.

Акредитація представників ЗМІ: .

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

Захід транслюватиметься на сайті та YouTube-каналі Укрінформу: https://www.youtube.com/user/UkrinformTV

Використання будь-яких матеріалів з офіційного YouTube-каналу Укрінформ можливе лише за умови дотримання авторських прав, встановлених каналом. Демонструючи ролик в ході прямого ефіру, необхідно послатися на автора — Укрінформ — показати його назву на екрані та вимовити її вголос.

При вході в Укрінформ обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.

Відео:

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактний телефон Прес-центру: (044) 299-03-32

Укрінформ

Одна репліка к “Пресбрифінг Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмили Денісової”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*