При держадміністраціях з’являться представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю

При держадміністраціях з’являться представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю. держадміністрація, посада, представник, урядовий уповноважений, інвалідність, table, person, indoor, suit, clothing, man, computer, laptop, dining table. A person sitting at a table

При держадміністраціях з’являться представники Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю. держадміністрація, посада, представник, урядовий уповноважений, інвалідність

Кабмін ужив заходів до вдосконалення системи захисту прав осіб з інвалідністю.

Відповідну постанову № 112 прийнято на засіданні Уряду 20 лютого 2019 року.

Зокрема, унесено зміни до Положення про Урядового уповноваженого з прав осіб з інвалідністю. Рішенням передбачено створити посаду представника Урядового уповноваженого в обласних, Київській і Севастопольській міських державних адміністраціях.

Зазначений представник Урядового уповноваженого призначається на посаду з укладенням трудового договору з керівником апарату відповідної обласної, Київської, Севастопольської міської держадміністрації за поданням Урядового уповноваженого.

На посаду представника Урядового уповноваженого може бути призначено громадянина України, який має вищу освіту та досвід роботи у сфері захисту прав і законних інтересів осіб з інвалідністю.

ЮРЛІГА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*